Goed gestart!
In de 2e week van het nieuwe schooljaar hebben wij het spetterende Indian Summer Zomerfeest gevierd. De kinderen en leerkrachten hebben genoten van alle spelletjes, de poffertjes, het schminken en de sfeervolle aankleding. Wij bedanken de oudercommissie voor deze ontzettend feestelijke start van het nieuwe jaar!
Kinderboekenweek
Op woensdag 2 oktober start de Kinderboekenweek. Het thema is dit jaar “Lekker Eigenwijs!” Daarom mogen alle kinderen woensdag met een gek kapsel naar school komen! Dit jaar wordt in de hele school een voorleeswedstrijd gehouden. De winnaar van groep 7-8 mag door naar de voorleeswedstrijd van de bibliotheek in Velsen. Op woensdag 9 oktober is van 11.30-12.15 uur de jaarlijkse boekenmarkt. Vanaf groep 3 mogen de kinderen zelf boeken verkopen tot een prijs van 2,50 euro per boek. Ouders zijn om 11.30 uur van harte uitgenodigd om met hun kinderen rond te lopen.

Kamp groep 8
In de 3e schoolweek is groep 8 op kamp geweest in Castricum aan Zee. Het was weer een zeer geslaagd kamp met uitdagende activiteiten en spannende bosspelen! We bedanken ook een heel enthousiaste juf Marjan (Opstoom) die ook is mee geweest!


Schoolfoto’s
De kinderen hebben vorige week de inlog kaartjes voor de schoolfoto’s mee naar huis gekregen. Ze kunnen besteld worden!

Sportgids gemeente Velsen
De nieuwe sportgids Jeugd 2024-2025 van gemeente Velsen is beschikbaar! In deze gids vindt u een overzicht van het uitgebreide sport- en beweegaanbod georganiseerd door lokale sportverenigingen. De gids is digitaal beschikbaar via de volgende link: https://ap.lc/LUTML
Wij wensen jullie veel plezier tijdens het nieuwe schoolsportseizoen!
Bijlagen
We hebben deze keer veel bijlagen van diverse organisaties in de gemeente Velsen:
Sportfever voetbal herfstvakantie
Agenda
Maandag | 30 september | Groep 7 zwemmen |
Woensdag | 2 oktober | Start Kinderboekenweek |
Vrijdag | 4 oktober | Sportdag groep 4 t/m 8 bij Suomi |
Woensdag | 9 oktober | 11.30-12.15 Boekenmarkt |
Dinsdag | 15 oktober | Zwemmen groep 5 |
Maandag | 4 november | Studiedag, leerlingen vrij |
Gegevens kernteam
- Lisanne de Jong, jeugdmaatschappelijk werk Socius (ldejong@socius-md.nl)
- Fatima Hasnaoui, jeugdverpleegkundige GGD Kennemerland (fhasnaoui@ggdkennemerland.nl)
- Marjon Zwart, CJG coach bij CJG IJmond (mzwart@cjgijmond.nl)
Anti-pestcoördinator Jan Campertschool
- Natalie van Zuthem (natalie.vanzuthem@ijmare.nl)
Vertrouwenspersonen Jan Campertschool
- Veronique Homs (veronique.homs@ijmare.nl)
- Monique Klaver (monique.klaver@ijmare.nl)
Vakantierooster
Primair onderwijs | |
Herfstvakantie | 26 oktober t/m 3 november 2024 |
Kerstvakantie | 21 december 2024 t/m 5 januari 2025 |
Voorjaarsvakantie | 15 t/m 23 februari 2025 |
Goede Vrijdag | 18 april 2025 |
2e Paasdag (in meivak) | 21 april 2025 |
Koningsdag (in meivak) | 26 april 2025 |
Meivakantie | 19 april t/m 4 mei 2025 |
Bevrijdingsdag | 5 mei 2025 |
Hemelvaartsdag | 29 mei 2025 |
Dag na Hemelvaart | 30 mei 2025 |
Pinksteren | 9 juni 2025 |
Zomervakantie | 12 juli t/m 24 augustus 2025 |
Studiedagen (dan zijn de kinderen vrij) |
Maandag 4 november 2024 |
Vrijdag 7 februari 2025 |
Vrijdag 14 februari 2025 |
Maandag 31 maart 2025 |
Dinsdag 10 juni 2025 |
Op de volgende dagen zijn de kinderen om 12.15 uur uit: vrijdag 20 december, vrijdag 11 juli. Op vrijdag 9 mei zijn de leerlingen van groep 1-2 om 12.00 uur vrij in verband met een studiemiddag. |